Potřebujete pobavit své děti a jejich kamarády na soukromých narozeninách? Nebo hledáte vhodný dětský program na karneval, či jinou dětskou nebo prostě jen kulturní akci? Už jste měli ve vaší školce klauníka? Ne?

TAK VOLEJTE BRDÍKA!


092-brdik-edit
První varianta je Klaun Brdík, jako ,,maskot‘‘ vaší akce, kde se volně pohybuji po celém areálu, nebo sále a vyrábím dětem dárky z modelovacích balónků.

Je vhodné např. pro karnevaly, dětské dny, akce pro děti v marketech apod.


100-brdik-edit
Druhá varianta je Brdíkovo vystoupení se vším všudy, od zpívání a hraní dětských písniček na kytaru, žonglování s míčky, které učím i děti a samozřejmě dárečky z modelovacích balónků. A jako krásná tečka mé klauniády přichází malá bublinová show.

Zejména ve školkách ocení děti povídání si s Brdíkem o zdravé výživě, poznávání ovoce a zeleniny s trochou angličtiny.


016-brdik-edit
Je možná taky třetí varianta s ozvučovací aparaturou, kde je k vystoupení možné udělat Brdíka moderátorem. Není pro mě problém slovem provázet sportovní den a na závěr vyhlásit třeba i výsledky.


026-brdik-edit
A v neposlední řadě je možnost věnovat Brdíka jako dárek! Ne jen děti, ale i dospělí se potřebují pobavit. Legrační vystoupení pro maminku, tatínka, kamarádku či kamaráda? Není problém. Přijedu na párty, jako překvapení a po „složitém“ hledání v sále, vytáhnu oslavence na taneční parket, kde spolu zažijeme nevšední momenty. Pro ženy mám nachystaný tanec s klaunem Brdíkem a pro muže rychlokurz žonglování. Na závěr se mohu věnovat dětem, které budou přítomny na oslavě. Co Vy na to? Brdíkův dárkový poukaz si objednejte ještě dnes.


Kontaktujte mě

" Děkujeme že jsi za námi i z takové dálky přijel. Úžasné zapojení děti i dospělých. Nechyběly bublinky, tvarované balónky, tanec, každý si na tvém vystoupení určitě nasel to své. Rozhodně doporučujeme pro ostatní, kteří hledají pravého, usměvavého a zábavného klauna na akci. Vše na jedničku:) Ještě jednou velké díky!!! "

Tereza Kašková, Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.

Více referencí  

Hledáte klauna,
který bude vaše děti bavit?

Už hledat nemusíte! :-)Kontaktujte mě   

Brdíkovi přátelé