Zdravím všechny mé fanoušky a obzvlášť ty, kteří byli včera ve Zlíně před zámkem.

Děkuji přátelé za hojnou účast a také za to, že jste se nezalekli deštivého počasí, které ještě asi hodinu před začátkem akce panovalo. Zlín je moje rodné město a každé vystoupení tam má pro mne zvláštní nostalgickou příchuť. Lidé se tu chtějí bavit a děti jsou velice spontánní. Prostě dobré obecenstvo pro tu nejlepší klauniádu, co dokážu.

Těším se také z již dlouholeté spolupráce s Živým Zlínem. Jsou tam dobrý tým a věřím, že ještě společně nějaké ty akce zvládneme.

Show Ostravských Čarokrásek, které pro vás přivezl Cirkus trochu jinak, se musela také líbit snad všem. Nejen humorem a kouzly vás mohly odvážné akrobatky učarovat.

Je pro mě velká čest spolupracovat se všemi těmito lidmi a pokoušet se rozdávat radost a smích.

Zdravím všechny, váš Klaun Brdík.

"Klaun Brdík zavolal naší dcerce v den její narozeninové oslavy, aby jí popřál krásné narozeniny a to přímo z Brdíkova. Byť se jedná jen o telefonické přání - bylo to skvělé! Ne jen dcera, ale i všechny ostatní děti byly nadšené. Z ničeho nic zazvonil telefon a na druhé straně byl jejich oblíbený Klaun Brdík. Naprosto profesionální přístup, přes telefon dokázal vtáhnout všechny děti do rozhovoru. A to všechno Brdík pro nás udělal i když v termínu oslavy byl na soukromé dovolené. Což je naprosto úžasné a moc mu za to děkujeme. Je to člověk na správném místě, který to dělá hlavně srdcem a to všechny děti poznají. V budoucnu se moc těšíme na další spolupráci. Děkujeme."

Jan Bělík, gratulační telefonát z Brdíkova

Více referencí  

Hledáte klauna,
který bude vaše děti bavit?

Už hledat nemusíte! :-)Kontaktujte mě   

Brdíkovi přátelé