Milí kamarádi a fanoušci, až do dnešního dne jsem se s mými aktualitami zaměřoval spíše na Facebook. Hledal jsem cestu jak se k vám ještě více přiblížit a ukázat co pro vás chystám.

A není toho vážně málo! Takže se mohou těšit dospěláci, ale hlavně děti.

Teď už vím, že je pro koho psát a moc vám za to děkuji. Proto jsem založil tento blog. Bylo načase se také víc věnovat mým stránkám, které by neměly být jen informativní, ale také více zaměřené na obsah.

Věřím, že se zde budeme setkávat pravidelně a že budeme spolu sdílet nejen mojí radost, ale taky i tu vaši.

Jako první příspěvek vkládám můj videoklip k písní Holá, halalí, jóóó!!!. Není to úplná novinka, ale ruku na srdce. Kdo z vás už viděl videoklip?

 

“Koníček se stal mou prací a ta práce posláním. Děkuji za to!!!“

Krásný den, váš Brdík

"Klaun Brdík zavolal naší dcerce v den její narozeninové oslavy, aby jí popřál krásné narozeniny a to přímo z Brdíkova. Byť se jedná jen o telefonické přání - bylo to skvělé! Ne jen dcera, ale i všechny ostatní děti byly nadšené. Z ničeho nic zazvonil telefon a na druhé straně byl jejich oblíbený Klaun Brdík. Naprosto profesionální přístup, přes telefon dokázal vtáhnout všechny děti do rozhovoru. A to všechno Brdík pro nás udělal i když v termínu oslavy byl na soukromé dovolené. Což je naprosto úžasné a moc mu za to děkujeme. Je to člověk na správném místě, který to dělá hlavně srdcem a to všechny děti poznají. V budoucnu se moc těšíme na další spolupráci. Děkujeme."

Jan Bělík, gratulační telefonát z Brdíkova

Více referencí  

Hledáte klauna,
který bude vaše děti bavit?

Už hledat nemusíte! :-)Kontaktujte mě   

Brdíkovi přátelé