Začalo to hrozně nevinně. 

Ve snaze pobavit okolí i sebe jsem oblékl kostým klauna. S chatrně připraveným programem a obrovským kusem trémy, jsem udělal klaunské vystoupení na oslavě mojí maminky. 

Přátelé, bylo to opravdu překvapení a vlastně nejen pro hosty oslavy. Bavilo mě to takovým způsobem, že jsem ten kostým nechtěl ani odložit.

No vidíte a 16. března to bude už 7 let.

Z toho poslední dva roky je to má hlavní  pracovní činnost. 

Jak těžké to bylo a co jsem musel všechno udělat proto, abych povýšil tuto uměleckou činnost na takovou úroveň, tu dnes psát nebudu. 

Napíši zde pouze, že jsem neskutečně šťastný za to co mám, můžu mít a můžu dát. A věřte, že dávám rád.

Buďme šťastní a stále spolu i v roce 2020.

Martin

"Klaun Brdík zavolal naší dcerce v den její narozeninové oslavy, aby jí popřál krásné narozeniny a to přímo z Brdíkova. Byť se jedná jen o telefonické přání - bylo to skvělé! Ne jen dcera, ale i všechny ostatní děti byly nadšené. Z ničeho nic zazvonil telefon a na druhé straně byl jejich oblíbený Klaun Brdík. Naprosto profesionální přístup, přes telefon dokázal vtáhnout všechny děti do rozhovoru. A to všechno Brdík pro nás udělal i když v termínu oslavy byl na soukromé dovolené. Což je naprosto úžasné a moc mu za to děkujeme. Je to člověk na správném místě, který to dělá hlavně srdcem a to všechny děti poznají. V budoucnu se moc těšíme na další spolupráci. Děkujeme."

Jan Bělík, gratulační telefonát z Brdíkova

Více referencí  

Hledáte klauna,
který bude vaše děti bavit?

Už hledat nemusíte! :-)Kontaktujte mě   

Brdíkovi přátelé