Po nedávno dokončené sérii videí “Poznávačky” jsem dostal nápad, jak se posunout zase o kousek dál.

Opět jsem oslovil kameramana Máru Slováka, kterému tímto děkuji, že si na mne udělal opět čas.

Napsal jsem scénáře, nachystal svůj nový kostým a po krátkém briefingu se šlo na věc. Celý projekt se jmenuje “Klaun Brdík MIMo” a o co vlastně jde?

Jedná se o krátká videa určená spíše menším dětem. Pantomimicky se snažím vyjádřit různé činnosti a situace.

U některých věcí se použila ”vizuální nápověda”, aby to bylo snadnější a zábavnější. Podkladovou hudbu jsem složil a nahrál sám. Myslím, že spojením zvuků, které při hereckém projevu vydávám, tvoří dobrý celek.

Zde pozvánkový díl + jedna epizoda. 

Přeji všem krásný den a nezapomeňte na mé motto…

“Bez legrace ani krok”.

Váš Brdík

"Klaun Brdík zavolal naší dcerce v den její narozeninové oslavy, aby jí popřál krásné narozeniny a to přímo z Brdíkova. Byť se jedná jen o telefonické přání - bylo to skvělé! Ne jen dcera, ale i všechny ostatní děti byly nadšené. Z ničeho nic zazvonil telefon a na druhé straně byl jejich oblíbený Klaun Brdík. Naprosto profesionální přístup, přes telefon dokázal vtáhnout všechny děti do rozhovoru. A to všechno Brdík pro nás udělal i když v termínu oslavy byl na soukromé dovolené. Což je naprosto úžasné a moc mu za to děkujeme. Je to člověk na správném místě, který to dělá hlavně srdcem a to všechny děti poznají. V budoucnu se moc těšíme na další spolupráci. Děkujeme."

Jan Bělík, gratulační telefonát z Brdíkova

Více referencí  

Hledáte klauna,
který bude vaše děti bavit?

Už hledat nemusíte! :-)Kontaktujte mě   

Brdíkovi přátelé