Co to vlastně je a kde se to tu vzalo?

Myšlenka natáčet videa formou klíčování (známe např. z TV jako předpověď počasí) a na tak velkém plátně vznikla již v listopadu 2018, kdy jsem přemýšlel, jak vytvořit videoklip k vlastní “Divoké” písni.

Vidím to jak dnes, když jsem jedno dopoledne volal mému kolegovi Markovi Slovákovi a svěřil se co mám za lubem. Do hodiny přijel a společně jsme začali přemýšlet, jak takový ateliér vlastně sestrojit.

Svépomoci jsem si vyrobil konstrukci, koupil adekvátní světla a sukno, sehnal vyhovující prostory a nakonec i peníze na provoz celého projektu.

Samotný nápad natáčet cestopisný pořad pro děti pak vznikl v lednu 2019.

V jeho průběhu jsme se museli naučit spoustu pro nás nových věcí a překonat nemalé překážky, jak z technické, tak umělecké sféry. 

Jsem šťastný, že se nám podařilo vytvořit sérii 10 dílů seriálu, který těm nejmenším přiblíží místa opravdu z celého světa.

Jak napovídá trailer jde o Prahu, Amazonii, Velikonoční ostrovy, Švýcarsko, Japonsko, Himaláje, Saharu, New York, Austrálii a Afriku. 

(V posledním díle jsem si k natáčení přizval i speciálního hosta)

Celé virtuální cestování je podbarveno mou vlastní hudbou a věřím, že způsob moderace je jasný, věcný a také zábavný.

Děkuji všem, co při mně stáli a mým malým divákům přeji krásné společné srando-poučné cestování.

Prostě taková správná “Poznávačka” 😀

Martin (Klaun Brdík)

" Děkujeme že jsi za námi i z takové dálky přijel. Úžasné zapojení děti i dospělých. Nechyběly bublinky, tvarované balónky, tanec, každý si na tvém vystoupení určitě nasel to své. Rozhodně doporučujeme pro ostatní, kteří hledají pravého, usměvavého a zábavného klauna na akci. Vše na jedničku:) Ještě jednou velké díky!!! "

Tereza Kašková, Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.

Více referencí  

Hledáte klauna,
který bude vaše děti bavit?

Už hledat nemusíte! :-)Kontaktujte mě   

Brdíkovi přátelé