Po nějaké době přicházíme (já a můj spřátelený kameraman Mára Slovák) s dalším veselým videem do sbírky, které se bude odehrávat (jak už nadpis napovídá) mezi rostlinkami zeleniny.

Vše začalo už zjara, kdy udeřil nechvalně známý bacil a všichni jsme zůstali doma. Já měl v plánu vybudovat skleník, a tak jsem se chopil příležitosti.

Přiznám se, že myšlenka využití našeho skleníku pro Brdíka přišla, již když jsem pro něho kopal základy – ručně 😀

Ovšem muselo se čekat víc než 5 měsíců na to, až budou dozrávat nějaké ty plody. Čekání bylo plné nejistoty už kvůli tomu, že jsme s manželkou zahradníci začátečníci a taky se zrovna tento rok nedařilo skoro všem, kdo měl venku rajčata, tak asi ví, že plíseň byla nemilosrdná.

ALE!!! Do našeho skleníku se nedostala, a tak jsme 20.srpna mohli zahájit očekávané natáčení ke scénáři, který jsem připravil.

Jak jde čas, tak se snažíme na sobě pracovat a je to snad i vidět na našich videích.

Přátelé, posuďte, prosím, sami.

 

Hezkou zábavu vám, ale hlavně vašim dětem.

Martin (Klaun Brdík)

" Děkujeme že jsi za námi i z takové dálky přijel. Úžasné zapojení děti i dospělých. Nechyběly bublinky, tvarované balónky, tanec, každý si na tvém vystoupení určitě nasel to své. Rozhodně doporučujeme pro ostatní, kteří hledají pravého, usměvavého a zábavného klauna na akci. Vše na jedničku:) Ještě jednou velké díky!!! "

Tereza Kašková, Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.

Více referencí  

Hledáte klauna,
který bude vaše děti bavit?

Už hledat nemusíte! :-)Kontaktujte mě   

Brdíkovi přátelé