Po nějaké době přicházíme (já a můj spřátelený kameraman Mára Slovák) s dalším veselým videem do sbírky, které se bude odehrávat (jak už nadpis napovídá) mezi rostlinkami zeleniny.

Vše začalo už zjara, kdy udeřil nechvalně známý bacil a všichni jsme zůstali doma. Já měl v plánu vybudovat skleník, a tak jsem se chopil příležitosti.

Přiznám se, že myšlenka využití našeho skleníku pro Brdíka přišla, již když jsem pro něho kopal základy – ručně 😀

Ovšem muselo se čekat víc než 5 měsíců na to, až budou dozrávat nějaké ty plody. Čekání bylo plné nejistoty už kvůli tomu, že jsme s manželkou zahradníci začátečníci a taky se zrovna tento rok nedařilo skoro všem, kdo měl venku rajčata, tak asi ví, že plíseň byla nemilosrdná.

ALE!!! Do našeho skleníku se nedostala, a tak jsme 20.srpna mohli zahájit očekávané natáčení ke scénáři, který jsem připravil.

Jak jde čas, tak se snažíme na sobě pracovat a je to snad i vidět na našich videích.

Přátelé, posuďte, prosím, sami.

 

Hezkou zábavu vám, ale hlavně vašim dětem.

Martin (Klaun Brdík)

"Klaun Brdík zavolal naší dcerce v den její narozeninové oslavy, aby jí popřál krásné narozeniny a to přímo z Brdíkova. Byť se jedná jen o telefonické přání - bylo to skvělé! Ne jen dcera, ale i všechny ostatní děti byly nadšené. Z ničeho nic zazvonil telefon a na druhé straně byl jejich oblíbený Klaun Brdík. Naprosto profesionální přístup, přes telefon dokázal vtáhnout všechny děti do rozhovoru. A to všechno Brdík pro nás udělal i když v termínu oslavy byl na soukromé dovolené. Což je naprosto úžasné a moc mu za to děkujeme. Je to člověk na správném místě, který to dělá hlavně srdcem a to všechny děti poznají. V budoucnu se moc těšíme na další spolupráci. Děkujeme."

Jan Bělík, gratulační telefonát z Brdíkova

Více referencí  

Hledáte klauna,
který bude vaše děti bavit?

Už hledat nemusíte! :-)Kontaktujte mě   

Brdíkovi přátelé