Dnes je mi velkou ctí vám všem představit můj nový a zároveň druhý v pořadí videoklip k písni “Divoká píseň”.

Samotnou písničku jsem složil už v listopadu 2018 a její existence odstartovala spoustu dalších nápadů a projektů.

Byl vymyšlen a sestrojen ateliér, ve kterém se následně natáčel klip k písni “Holá, halalí jóóó…”. Z toho se pak sestříhala znělka, která uvádí srando-poučný seriál “Poznávačka s Klaunem Brdíkem”.

Ano, toto všechno dala do pohybu “divočina” (jak jí s oblibou také říkám :-)) a tak není divu, že si jí velice cením.

Za asistence mé mladší dcerušky Sáry byl speciálně vymyšlen tanec, který je vlastně zásadní pro celý klip. Několikrát jsem ho již zkoušel tančit s dětmi na mých klauniádách a s nadšením jsem zjistil, že si rádi trsnou i dospěláci.

Navíc přijal moje pozvání ke spolupráci i tanečník, skvělý člověk a kamarád Charles Burton. Výborně zapadl do mé představy o choreografii a posunul tak klip o kus dál.

A když jsme už u té spolupráce, tak nemohu zapomenout na kameramana a střihače v jedné osobě a to Marka Slováka, který je má pravá ruka, co se videí týče.

Toť v kostce o této písni, která je stylizovaná pro pobavení zejména těch nejmenších.

Posuďte sami… Váš Martin (Klaun Brdík)

"Klaun Brdík zavolal naší dcerce v den její narozeninové oslavy, aby jí popřál krásné narozeniny a to přímo z Brdíkova. Byť se jedná jen o telefonické přání - bylo to skvělé! Ne jen dcera, ale i všechny ostatní děti byly nadšené. Z ničeho nic zazvonil telefon a na druhé straně byl jejich oblíbený Klaun Brdík. Naprosto profesionální přístup, přes telefon dokázal vtáhnout všechny děti do rozhovoru. A to všechno Brdík pro nás udělal i když v termínu oslavy byl na soukromé dovolené. Což je naprosto úžasné a moc mu za to děkujeme. Je to člověk na správném místě, který to dělá hlavně srdcem a to všechny děti poznají. V budoucnu se moc těšíme na další spolupráci. Děkujeme."

Jan Bělík, gratulační telefonát z Brdíkova

Více referencí  

Hledáte klauna,
který bude vaše děti bavit?

Už hledat nemusíte! :-)Kontaktujte mě   

Brdíkovi přátelé