Dnes je mi velkou ctí vám všem představit můj nový a zároveň druhý v pořadí videoklip k písni “Divoká píseň”.

Samotnou písničku jsem složil už v listopadu 2018 a její existence odstartovala spoustu dalších nápadů a projektů.

Byl vymyšlen a sestrojen ateliér, ve kterém se následně natáčel klip k písni “Holá, halalí jóóó…”. Z toho se pak sestříhala znělka, která uvádí srando-poučný seriál “Poznávačka s Klaunem Brdíkem”.

Ano, toto všechno dala do pohybu “divočina” (jak jí s oblibou také říkám :-)) a tak není divu, že si jí velice cením.

Za asistence mé mladší dcerušky Sáry byl speciálně vymyšlen tanec, který je vlastně zásadní pro celý klip. Několikrát jsem ho již zkoušel tančit s dětmi na mých klauniádách a s nadšením jsem zjistil, že si rádi trsnou i dospěláci.

Navíc přijal moje pozvání ke spolupráci i tanečník, skvělý člověk a kamarád Charles Burton. Výborně zapadl do mé představy o choreografii a posunul tak klip o kus dál.

A když jsme už u té spolupráce, tak nemohu zapomenout na kameramana a střihače v jedné osobě a to Marka Slováka, který je má pravá ruka, co se videí týče.

Toť v kostce o této písni, která je stylizovaná pro pobavení zejména těch nejmenších.

Posuďte sami… Váš Martin (Klaun Brdík)

" Děkujeme že jsi za námi i z takové dálky přijel. Úžasné zapojení děti i dospělých. Nechyběly bublinky, tvarované balónky, tanec, každý si na tvém vystoupení určitě nasel to své. Rozhodně doporučujeme pro ostatní, kteří hledají pravého, usměvavého a zábavného klauna na akci. Vše na jedničku:) Ještě jednou velké díky!!! "

Tereza Kašková, Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.

Více referencí  

Hledáte klauna,
který bude vaše děti bavit?

Už hledat nemusíte! :-)Kontaktujte mě   

Brdíkovi přátelé