Potřebujete pobavit své děti a jejich kamarády na soukromých narozeninách? Nebo hledáte vhodný dětský program na karneval, či jinou dětskou nebo prostě jen kulturní akci? Už jste měli ve vaší školce klauníka? Ne?

TAK VOLEJTE BRDÍKA!092-brdik-edit
První varianta je Klaun Brdík, jako ,,maskot‘‘ vaší akce, kde se volně pohybuji po celém areálu, nebo sále a vyrábím dětem dárky z modelovacích balónků.

Je vhodné např. pro karnevaly, dětské dny, akce pro děti v marketech apod.100-brdik-edit
Druhá varianta je Brdíkovo vystoupení se vším všudy, od zpívání a hraní dětských písniček na kytaru, žonglování s míčky, které učím i děti a samozřejmě dárečky z modelovacích balónků. A jako krásná tečka mé klauniády přichází malá bublinová show.

Zejména ve školkách ocení děti povídání si s Brdíkem o zdravé výživě, poznávání ovoce a zeleniny s trochou angličtiny.016-brdik-edit
Je možná taky třetí varianta s ozvučovací aparaturou, kde je k vystoupení možné udělat Brdíka moderátorem. Není pro mě problém slovem provázet sportovní den a na závěr vyhlásit třeba i výsledky.

Nabídka je opravdu široká a program se vždy ladí dle požadavku pořadatele.


Kontaktujte mě

"Mít zrovna Brdíka na dětské oslavě bylo nejlepší. Dcera jako oslavenkyně byla nadšená a mluví o něm takřka denně. Děti ohromně zaujmul, bavil, podaroval balonkovými zvířátky, pobavil i dospělé :) Pokud ještě někdo váhá, tak je to zbytečná ztráta času. Děkujeme!!"

Lenka Koudelová, výhra v soutěži o klauna Brdíka

Více referencí  

Hledáte klauna,
který bude vaše děti bavit?

Už hledat nemusíte! :-)Kontaktujte mě