Klaunovi Brdíkovi nejde jen o legraci. Používám ve svých vystoupeních třeba i témata jako je zdravá výživa. Bavím se s dětmi o zelenině a ovoci, které následně vytahuji z kouzelného vaku. Snažíme se je poznávat a třeba i barevně rozlišovat a pojmenovat anglicky.
092-brdik-edit


100-brdik-edit

Důležité je aby se malí člobrdíci nenudili, proto vystoupení různě měním a improvizuji dle dané situace. Můj cíl je aby si z mého vystoupení děti odnesli ne jen třeba hračku z balónku, ale taky pěknou vzpomínku a třeba se něco málo i naučili.

„Úsměv, smích a potlesk publika, krásná to odměna, pro klauna Brdíka“

 


Kontaktujte mě

"Chtěla bych touto formou poděkovat klaunu Brdíkovi za nádherně strávené odpoledne. Pozvali jsme si ho o prázdninách, aby udělal radost naším dětem a bavily se nejen děti, ale i dospělí. Děti se na klauna připravily a nakreslily mu obrázky klauna, které mu také předaly. Klaun Brdík měl ohromnou radost a za odměnu děti dostaly nafouklý balónek, který klaun Brdík tvaroval. Někdo dostal meč, někdo srdíčko, kytičku, psa atd. Děti si s Brdíkem také krásně zazpívaly a naučily se žonglovat s míčky. Celé představení bylo velmi uvolněné a zábavné. Dokonce děti, které se na začátku bály se na konci smály a užívaly si to. Ještě jednou Brdíkovi moc děkuji a už se těším na další pěkné odpoledne s ním. Maminka Beatky a Filípka paní Alena Vocilková.   Jo a Filípek, když vidí klauna, tak vždy říká, že Brdík byl nejlepší."

Alena Vocilková

Více referencí  

Hledáte klauna,
který bude vaše děti bavit?

Už hledat nemusíte! :-)Kontaktujte mě