Milí kamarádi a fanoušci, až do dnešního dne jsem se s mými aktualitami zaměřoval spíše na Facebook. Hledal jsem cestu jak se k vám ještě více přiblížit a ukázat co pro vás chystám.

A není toho vážně málo! Takže se mohou těšit dospěláci, ale hlavně děti.

Teď už vím, že je pro koho psát a moc vám za to děkuji. Proto jsem založil tento blog. Bylo načase se také víc věnovat mým stránkám, které by neměly být jen informativní, ale také více zaměřené na obsah.

Věřím, že se zde budeme setkávat pravidelně a že budeme spolu sdílet nejen mojí radost, ale taky i tu vaši.

Jako první příspěvek vkládám můj videoklip k písní Holá, halalí, jóóó!!!. Není to úplná novinka, ale ruku na srdce. Kdo z vás už viděl videoklip?

 

“Koníček se stal mou prací a ta práce posláním. Děkuji za to!!!“

Krásný den, váš Brdík

"Milý klaune Brdíku, Karolínka, pro kterou jsi byl hlavním dárkem, byla nadšená a doteď o Tobě mluví. A nejen ona, ale všechny děti, které jsi náramně potěšil na její oslavě. A nejen děti, bavili jsme se i my dospělí, které si zapojil do zábavy a dění – asi nejlepší bylo přetahování lanem, to byla veliká legrace. A ač vím, že jsi to měl do Prahy daleko, nelituji, že jsem právě tebe poprosila o zábavu na oslavě. Původně jsem si totiž myslela, že jsi tady kousek z Brd (ty máme od Prahy kousek) – protože Brdík žejo – ale vysvětlil si nám, že je to od slovního spojení „ty brďo" a jel si za námi až z daleké Moravy. Mimochodem to vystoupení a vůbec komunikace -  byla moravsky lidská, od srdce. Zkrátka jde vidět, že tě to neskutečně baví a my MNOHOKRÁT DĚKUJEME!"

Dominika Laštovková, narozeninová párty

Více referencí  

Hledáte klauna,
který bude vaše děti bavit?

Už hledat nemusíte! :-)Kontaktujte mě   

Brdíkovi přátelé