Začalo to hrozně nevinně. 

Ve snaze pobavit okolí i sebe jsem oblékl kostým klauna. S chatrně připraveným programem a obrovským kusem trémy, jsem udělal klaunské vystoupení na oslavě mojí maminky. 

Přátelé, bylo to opravdu překvapení a vlastně nejen pro hosty oslavy. Bavilo mě to takovým způsobem, že jsem ten kostým nechtěl ani odložit.

No vidíte a 14. března to bude už 7 let.

Z toho poslední dva roky je to má hlavní  pracovní činnost. 

Jak těžké to bylo a co jsem musel všechno udělat proto, abych povýšil tuto uměleckou činnost na takovou úroveň, tu dnes psát nebudu. 

Napíši zde pouze, že jsem neskutečně šťastný za to co mám, můžu mít a můžu dát. A věřte, že dávám rád.

Buďme šťastní a stále spolu i v roce 2020.

Martin

"Milý klaune Brdíku, Karolínka, pro kterou jsi byl hlavním dárkem, byla nadšená a doteď o Tobě mluví. A nejen ona, ale všechny děti, které jsi náramně potěšil na její oslavě. A nejen děti, bavili jsme se i my dospělí, které si zapojil do zábavy a dění – asi nejlepší bylo přetahování lanem, to byla veliká legrace. A ač vím, že jsi to měl do Prahy daleko, nelituji, že jsem právě tebe poprosila o zábavu na oslavě. Původně jsem si totiž myslela, že jsi tady kousek z Brd (ty máme od Prahy kousek) – protože Brdík žejo – ale vysvětlil si nám, že je to od slovního spojení „ty brďo" a jel si za námi až z daleké Moravy. Mimochodem to vystoupení a vůbec komunikace -  byla moravsky lidská, od srdce. Zkrátka jde vidět, že tě to neskutečně baví a my MNOHOKRÁT DĚKUJEME!"

Dominika Laštovková, narozeninová párty

Více referencí  

Hledáte klauna,
který bude vaše děti bavit?

Už hledat nemusíte! :-)Kontaktujte mě   

Brdíkovi přátelé