Po nedávno dokončené sérii videí “Poznávačky” jsem dostal nápad, jak se posunout zase o kousek dál.

Opět jsem oslovil kameramana Máru Slováka, kterému tímto děkuji, že si na mne udělal opět čas.

Napsal jsem scénáře, nachystal svůj nový kostým a po krátkém briefingu se šlo na věc. Celý projekt se jmenuje “Klaun Brdík MIMo” a o co vlastně jde?

Jedná se o krátká videa určená spíše menším dětem. Pantomimicky se snažím vyjádřit různé činnosti a situace.

U některých věcí se použila ”vizuální nápověda”, aby to bylo snadnější a zábavnější. Podkladovou hudbu jsem složil a nahrál sám. Myslím, že spojením zvuků, které při hereckém projevu vydávám, tvoří dobrý celek.

Zde pozvánkový díl + jedna epizoda. 

Přeji všem krásný den a nezapomeňte na mé motto…

“Bez legrace ani krok”.

Váš Brdík

"Milý klaune Brdíku, Karolínka, pro kterou jsi byl hlavním dárkem, byla nadšená a doteď o Tobě mluví. A nejen ona, ale všechny děti, které jsi náramně potěšil na její oslavě. A nejen děti, bavili jsme se i my dospělí, které si zapojil do zábavy a dění – asi nejlepší bylo přetahování lanem, to byla veliká legrace. A ač vím, že jsi to měl do Prahy daleko, nelituji, že jsem právě tebe poprosila o zábavu na oslavě. Původně jsem si totiž myslela, že jsi tady kousek z Brd (ty máme od Prahy kousek) – protože Brdík žejo – ale vysvětlil si nám, že je to od slovního spojení „ty brďo" a jel si za námi až z daleké Moravy. Mimochodem to vystoupení a vůbec komunikace -  byla moravsky lidská, od srdce. Zkrátka jde vidět, že tě to neskutečně baví a my MNOHOKRÁT DĚKUJEME!"

Dominika Laštovková, narozeninová párty

Více referencí  

Hledáte klauna,
který bude vaše děti bavit?

Už hledat nemusíte! :-)Kontaktujte mě   

Brdíkovi přátelé