Co to vlastně je a kde se to tu vzalo?

Myšlenka natáčet videa formou klíčování (známe např. z TV jako předpověď počasí) a na tak velkém plátně vznikla již v listopadu 2018, kdy jsem přemýšlel, jak vytvořit videoklip k vlastní “Divoké” písni.

Vidím to jak dnes, když jsem jedno dopoledne volal mému kolegovi Markovi Slovákovi a svěřil se co mám za lubem. Do hodiny přijel a společně jsme začali přemýšlet, jak takový ateliér vlastně sestrojit.

Svépomoci jsem si vyrobil konstrukci, koupil adekvátní světla a sukno, sehnal vyhovující prostory a nakonec i peníze na provoz celého projektu.

Samotný nápad natáčet cestopisný pořad pro děti pak vznikl v lednu 2019.

V jeho průběhu jsme se museli naučit spoustu pro nás nových věcí a překonat nemalé překážky, jak z technické, tak umělecké sféry. 

Jsem šťastný, že se nám podařilo vytvořit sérii 10 dílů seriálu, který těm nejmenším přiblíží místa opravdu z celého světa.

Jak napovídá trailer jde o Prahu, Amazonii, Velikonoční ostrovy, Švýcarsko, Japonsko, Himaláje, Saharu, New York, Austrálii a Afriku. 

(V posledním díle jsem si k natáčení přizval i speciálního hosta)

Celé virtuální cestování je podbarveno mou vlastní hudbou a věřím, že způsob moderace je jasný, věcný a také zábavný.

Děkuji všem, co při mně stáli a mým malým divákům přeji krásné společné srando-poučné cestování.

Prostě taková správná “Poznávačka” 😀

Martin (Klaun Brdík)

"Milý klaune Brdíku, Karolínka, pro kterou jsi byl hlavním dárkem, byla nadšená a doteď o Tobě mluví. A nejen ona, ale všechny děti, které jsi náramně potěšil na její oslavě. A nejen děti, bavili jsme se i my dospělí, které si zapojil do zábavy a dění – asi nejlepší bylo přetahování lanem, to byla veliká legrace. A ač vím, že jsi to měl do Prahy daleko, nelituji, že jsem právě tebe poprosila o zábavu na oslavě. Původně jsem si totiž myslela, že jsi tady kousek z Brd (ty máme od Prahy kousek) – protože Brdík žejo – ale vysvětlil si nám, že je to od slovního spojení „ty brďo" a jel si za námi až z daleké Moravy. Mimochodem to vystoupení a vůbec komunikace -  byla moravsky lidská, od srdce. Zkrátka jde vidět, že tě to neskutečně baví a my MNOHOKRÁT DĚKUJEME!"

Dominika Laštovková, narozeninová párty

Více referencí  

Hledáte klauna,
který bude vaše děti bavit?

Už hledat nemusíte! :-)Kontaktujte mě   

Brdíkovi přátelé