Po nějaké době přicházíme (já a můj spřátelený kameraman Mára Slovák) s dalším veselým videem do sbírky, které se bude odehrávat (jak už nadpis napovídá) mezi rostlinkami zeleniny.

Vše začalo už zjara, kdy udeřil nechvalně známý bacil a všichni jsme zůstali doma. Já měl v plánu vybudovat skleník, a tak jsem se chopil příležitosti.

Přiznám se, že myšlenka využití našeho skleníku pro Brdíka přišla, již když jsem pro něho kopal základy – ručně 😀

Ovšem muselo se čekat víc než 5 měsíců na to, až budou dozrávat nějaké ty plody. Čekání bylo plné nejistoty už kvůli tomu, že jsme s manželkou zahradníci začátečníci a taky se zrovna tento rok nedařilo skoro všem, kdo měl venku rajčata, tak asi ví, že plíseň byla nemilosrdná.

ALE!!! Do našeho skleníku se nedostala, a tak jsme 20.srpna mohli zahájit očekávané natáčení ke scénáři, který jsem připravil.

Jak jde čas, tak se snažíme na sobě pracovat a je to snad i vidět na našich videích.

Přátelé, posuďte, prosím, sami.

 

Hezkou zábavu vám, ale hlavně vašim dětem.

Martin (Klaun Brdík)

"Milý klaune Brdíku, Karolínka, pro kterou jsi byl hlavním dárkem, byla nadšená a doteď o Tobě mluví. A nejen ona, ale všechny děti, které jsi náramně potěšil na její oslavě. A nejen děti, bavili jsme se i my dospělí, které si zapojil do zábavy a dění – asi nejlepší bylo přetahování lanem, to byla veliká legrace. A ač vím, že jsi to měl do Prahy daleko, nelituji, že jsem právě tebe poprosila o zábavu na oslavě. Původně jsem si totiž myslela, že jsi tady kousek z Brd (ty máme od Prahy kousek) – protože Brdík žejo – ale vysvětlil si nám, že je to od slovního spojení „ty brďo" a jel si za námi až z daleké Moravy. Mimochodem to vystoupení a vůbec komunikace -  byla moravsky lidská, od srdce. Zkrátka jde vidět, že tě to neskutečně baví a my MNOHOKRÁT DĚKUJEME!"

Dominika Laštovková, narozeninová párty

Více referencí  

Hledáte klauna,
který bude vaše děti bavit?

Už hledat nemusíte! :-)Kontaktujte mě   

Brdíkovi přátelé