Bylo nebylo, ale v tomto případě každopádně bylo!

To jsem se vám takhle jednoho dne rozhodl…

Rozhodl jako člověk, který se dlouhá léta věnuje hudbě a má i nějaké ty zkušenosti s vlastním nahráváním, že chci něco hezkého vytvořit pro děti a nebudu se bát jít i s vlastní kůží na trh.

(Hmmm, nějak jsem se nad sebou zamyslelpastedGraphic.pngpastedGraphic_1.png)

No prostě jsem se rozhodl, že se pokusím o audio pohádky, které jsem záhy pojmenoval NDKB (Neuvěřitelná Dobrodružství Klauna Brdíka).

Právě se roztáčel rok 2018, když jsem složil znělku a napsal první scénáře pro tento, pro mne nevšední projekt.

Byl jsem na to sám. Jen zpětná vazba od nejbližších kamarádů, mi jako světluška svítila na cestu, i když zrovna pro mne sluníčko nesvítilo.

Za nějakou dobu jsem vytvořil materiál šesti epizod, kde se Brdík potkává s kde kým a provádí kde co! 

Ovšem pak mé nahrávky z důvodu upřednostnění jiného projektu (Poznávačka s klaunem Brdíkem) zůstaly uloženy v pomyslném šuplíku.

Uplynul mezi tím rok…

Dostala se ke mne motivační nahrávka mého kamaráda Vlastíka Macíka a přišel další impuls, neboť jeho hlas se mi zdál velice vhodný do NDKB a to jako hlas vypravěče. Oslovil jsem ho a poslal jeden díl jako vzorek. Do několika hodin mi zaslal nahrávku své stopy a po okamžitém zkompletování jsme oba usoudili, že to bude OK! pastedGraphic_2.png

Vznikla rychlá spolupráce a následně na to šest upravených dílů.

Zde malá ochutnávka…

 

Ovšem ani tehdy ještě nepřišel ten správný čas k vypuštění celého seriálu mezi vás, mé fanoušky. Až teď!

Namaloval jsem titulní stranu a doladil vše potřebné.

Nyní je možné, si celý seriál objednat na:

 http://www.klaunbrdik.cz/audio-pohadky/

Naše vyprávění má být jakýmsi návratem do dob, kdy nebyl internet a kdy mělo mluvené slovo sílu představivosti a kreace. Čili do dob našeho dětství.

Tak směle k dobrodružným příhodám!!!

Váš Klaun Brdík

"Milý klaune Brdíku, Karolínka, pro kterou jsi byl hlavním dárkem, byla nadšená a doteď o Tobě mluví. A nejen ona, ale všechny děti, které jsi náramně potěšil na její oslavě. A nejen děti, bavili jsme se i my dospělí, které si zapojil do zábavy a dění – asi nejlepší bylo přetahování lanem, to byla veliká legrace. A ač vím, že jsi to měl do Prahy daleko, nelituji, že jsem právě tebe poprosila o zábavu na oslavě. Původně jsem si totiž myslela, že jsi tady kousek z Brd (ty máme od Prahy kousek) – protože Brdík žejo – ale vysvětlil si nám, že je to od slovního spojení „ty brďo" a jel si za námi až z daleké Moravy. Mimochodem to vystoupení a vůbec komunikace -  byla moravsky lidská, od srdce. Zkrátka jde vidět, že tě to neskutečně baví a my MNOHOKRÁT DĚKUJEME!"

Dominika Laštovková, narozeninová párty

Více referencí  

Hledáte klauna,
který bude vaše děti bavit?

Už hledat nemusíte! :-)Kontaktujte mě   

Brdíkovi přátelé